O nás

Advokátní kancelář AK Voda s.r.o. je kancelář v centru Prahy specializovaná na insolvenční právo a vymáhání pohledávek. Naší předností je více jak desetiletá odborná zkušenost, kterou potvrzuje řada úspěšně prosazených zájmů klientů i v těch nejtěžších podmínkách.

Aktivně vykonáváme činnost insolvenčního správce, kdy dva členové našeho teamu jsou vedeni v seznamu insolvenčních správců. Oblast insolvenčního práva vnímáme jako činnost natolik specializovanou, že na to, aby bylo možné poskytovat v oblasti insolvenčního práva poradenství, je nutno vykonávat i činnost insolvenčního správce. Při poradenství v každém případě vyhledáváme jen ta řešení, která jsou v souladu s požadavky zákonnosti a zároveň vyhovují interním etickým kodexům klienta.

Naším cílem je poskytovat klientům právní služby na vysoké, profesionální úrovni. Ke každému klientovi si zachováváme individuální přístup. Každý případ je pro nás jedinečný.

Máme zajímavé zkušenosti s poradenstvím poskytovaným mezinárodním společnostem v českém, německém i anglickém jazyce, stejně jako i s poradenstvím poskytovaným jednotlivcům. Jsme připraveni vyjít vstříc individuálním potřebám klienta a poradenství přizpůsobit jeho aktuální situaci.

Rádi si s Vámi domluvíme termín kdykoliv a společně zvolíme nejvhodnější řešení právě pro Vás.

Naše kancelář je členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory.